Op. Dr. Burhan Karabağ Hemoroid Lazer Tedavi Merkezi

Dr. Burhan Karabağ

Dr. Burhan Karabağ

1967 doğumludur. 1991 yılında Gazi Üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Atatürk Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2003 yılından itibaren tam donanımlı kliniğinde sadece Hemoroid, Anal Hastalıklar ve Kıl Dönmesi hastalarına hizmet vermektedir. 2013 yılında Karşıyaka ilçesinde doktorlar arasında en fazla vergi ödeyen 5. hekim, 2014 yılında ise 2. hekim olmuştur. 2015 - 2020 yıllarında Maliye Bakanlığı tarafından vergi sıralama talebi olmadığı için bir veriye ulaşılamamıştır.

...

Anlaşmalı Kurumlar
Anal Hastalıklar
Tüm hizmetler için tıklayınız...

Hasta Yorumları

Merhabalar ben burhan hocam için Yurt dışından geldim orada bir türlü tedavi yaptıramamıştım çok şiddetli ağrılarım olmaya başlayınca çareyi Türkiye’de aradım burhan hocamın adını hep duyuyordum önce kendisine geldim muayene oldum bana yırtık ve hemoroid olduğunu söyledi bir gün sonra hastanede ameliyatını yaptı ertesi gün gelip taburcu etti.Allah razı olsun şimdilik bir şikayetim yok gece rahat uyudum çok ağrım olmadı inşallah bundan sonrası da hep güzel olur.Muayenesi,konuşması,yaklaşımı ve diyaloğu çok iyi bana çok güven verdi dedikleri gibi akşam ameliyatımı yaptı ve sabah gelip kendisi pansumanı yaptı taburcu etti. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum hocamı.

A...D...

Tanıdıklarımizin tavsiyesi üzerine Gökçeada dan Burhan beyle iletişime geçtik , ve İzmir'e muayene olmaya geldik. Daha ilk başta olan ilgi ve sicak kanlı, insanı rahat ettiren yaklaşımları ameliyat sonuna kadar devam etti.Cok şükür korktuğum ağrıları hiç yaşamadım ve taburcu edilirken de sabah kendisi gelip daha sonraki aşamalarda net bir şekilde bilgilendirdi, son kez pansumanımi kendisi inceleyerek yaptı.Hemoroid rahatsızlığı olan herkesin Mutlaka Burhan hocayla görüşmesini ve muayene olmasını tavsiye ederim.Kendisi ve ekibine herşey için teşekkürler.

H...K....

Yaklaşık 2 ay önce başka bir doktora hemoroid ameliyatı oldum.2 ay kabus gibi geçti.Çektigim ağrıdan pisikolojim bozuldu.Hiç araştırma yapmadan olmuştum. Sonra çevremin tavsiyesiyle Burhan beye gittim.Makat darlığı oluşmuş. Doktorum sıcakkanlı,hastasına önem veren,guleryüzlü,herşeyi detaylı ve en önemlisi güven veren bir doktor.Dun ameliyatımı yaptı.İki aydır ilk defa ağrısız uyudum.Boş yere bu kadar ağrı çekmişim.Hayatım boyunca minnettarım.Allah ayağına taş deyirmesin hocamın.Gönül rahatlığıyla kendinizi doktorumuza teslim edebilirsiniz.Teşekkürler Burhan hocam.

K...T...

Cok siddetli agrilarim oldu, Burhan hocama muayene olduktan sonra ertesi güne ameliyat günü aldık. Gerçekten hastayı bilgilendirmesi, güven vermesi , ve ameliyatından çok memnun kaldım. Ameliyattan sonraki ilgisi ve bilgilendirmesi de gözardı edilemez.

G...A...

Yaklaşık bir aydır inanılmaz ağrılarım vardı.Burhan hocama ameliyat oldum.Bir gecede kurtuldum.Amaliyat 15 dakika sürdü.Boş yere korkmuştum.Ne ameliyattan sırasında nede sonrasında ağrım olmadı.Kendi arabamı surrerek eve gittim.Allah razı olsun burhan hocamdan.

A...S...

Yaklaşık 7 yıl önce beni ameliyat etmişti. Dün babamın ameliyatını yaptı. Çok memnunuz. İşinin bir nu arası. Hemoroid, basur diyince başkasını aramaya gerek yok tek isim Burhan hocam

A...Y...

Sizin gibi doktoru tanıdığım için çok mutluyum.Çok pozitif bir insansınız.Ameliyatim çok başarılı geçti hiç ağrım olmadı,Muğla dan gelip ameliyat oldum.Eline sağlık hocam.Çok teşekkür ederim.Çatlak ve makat daralması ameliyatı oldum.Burhan hocamı her kese tavsiye ederim.

D...D...

Birçok arkadaşımın ameliyatını yapmış o yüzden Burhan hocama güvenerek gelmiştim benim ameliyatımı da yaptı çok büyük hemoroidlerim vardı hocam ellerine sağlık iyiki seni tercih etmişim. Tüm personelden çok memnun kaldım hocamın ekibi bir harika.

H...G...

Balıkesir’den babamın ameliyatı için geldik Burhan beye çok teşekkür ediyorum hem kendi adıma hem babam adına bizimle çok ilgilendi ameliyat sürecini tek tek anlattı operasyonu başarıyla gerçekleşti emeğinize sağlık

C...S...

Ben hocama fistül ameliyatı oldum.Çok araştırıp geldim.Bütün kapılar Burhan hocama çıkıyordu.Iyiki gelmişim.Çok memnunum.Amiliyay öncesi ve sonrası hiç bir problem yaşamadım.Hepinize kesinlikle tavsiye ediyorum.Hocam Allah razı olsun iyiki varsın.

B...G...

Copyright © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır